Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 420. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 420. Bölümünde; 6 yıl önce 88 yaşındayken Antalya, Manavgat'a bağlı Evrenseki köyünde kaybolan Gülsüm Nine, o günden sonra bir daha kimse tarafından görülmedi. Gülsüm Nine'nin kızı Türkan Şeker, annesine ne olduğunu bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu. Gülsüm Nine'nin damadı Mustafa ile Türkan Şeker'in kızı Sacide Hanım'ın bir yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Sacide Hanım canlı yayına bağlandı ve iddiaları reddedip, teyzesi ile eniştesinden şüphelendiğini söyledi.

8 yıl önce Çorlu’da katıldığı doğum günü partisinde 5. kattan düşerek şüpheli bir şekilde ölen 19 yaşındaki Serpil Kehribar’ın annesi Nihal Kehribar Vazgeçme’ye başvurdu. Acılı anne, Didem Arslan Yılmaz’dan kızının şüpheli ölümünün aydınlatılması için yardım istedi. Serpil'in düşmeden hemen önce çalıştığı mekanda çekilen görüntüleri ekrana geldi.

Mersin'de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç'ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme'ye başvurdu. Yılmaz Kılınç'ın ölümünden sorumlu tutulan ve kayıplara karışan eski eş Rukiye Öz ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 39 gün sonra ortaya çıkan Rukiye, kızının babası Durhasan'ı aradı. Durhasan canlı yayına bağlandı ve Rukiye ile aralarında geçen telefon görüşmesini anlattı.

ÖNE ÇIKANLAR