Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 415. Bölüm

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 415. Bölümünde; Elife Armutlu ve eşi Kaya Armutlu Vazgeçme’ye başvurdu. Oğulları Baran Armantlu’nun kendisinden 20 yaş büyük 3 çocuklu Fatma Hanım ile evlendiğini söyleyen anne ve baba, oğullarını gelinden kurtarmak için Didem Arslan’dan yardım istedi. Elife Hanım, gelin Fatma'nın derdinin aşk değil para olduğunu söyledi.

8 yıl önce Çorlu’da katıldığı doğum günü partisinde 5. kattan düşerek şüpheli bir şekilde ölen 19 yaşındaki Serpil Kehribar’ın annesi Nihal Kehribar Vazgeçme’ye başvurdu. Acılı anne, Didem Arslan Yılmaz’dan kızının süpheli ölümünün aydınlatılması için yardım istedi. Nihal Hanım, canlı yayında kızının öldüğü günden beri aynı kıyafetleri giydiğini söyledi. Acılı anne, ancak kızının şüpheli ölümü aydınlanınca bu kıyafetleri yakacağını söyledi. Serpil'in o dönem yakın arkadaşı olan ve onunla aynı yerde çalışan Burçin Galaza canlı yayına katılarak, o güne dair çok önemli detayları anlattı.

Mersin'de yaşayan 73 yaşındaki Yılmaz Kılınç'ın 10 yıl önceki sır cinayetinin faillerinin bulunması için kızı Mercan Öz ve oğlu Murat Kılınç Vazgeçme'ye başvurdu. Eski eş Rukiye Öz geçtiğimiz haftalarda programı terk ederek kayıplara karışmıştı. Didem Arslan Yılmaz, kayıp Rukiye'nin kadın sığınma evinde kaldığını açıkladı. Rukiye, eski eş Durhasan Uysal'dan olan kızı Nisanur'u terk edip girmişti. 1 aydır kızını aramayan Rukiye'nin bugün öğlen saatlerinde Nisanur'u aradağı ve onunla konuştuğu öğrenildi. 

ÖNE ÇIKANLAR