Bu Sabah 1. Bölüm

Türkiye ve dünyadan haberlerin yanı sıra güncel olayların ve gündem konularının ele alındığı 'Bu Sabah'a ünlü astrolog Zeynep Turan konuk oldu. Ebru Akel ve Murat Güloğlu, hem gündemi hem hayatı konuşurken yorumlarıyla programa renk kattı. 


TÜRKİYE'NİN EN EĞLENCELİ HAVA DURUMU

'Bu Sabah', benzersiz içeriği ile ilk canlı yayınında dikkatleri üzerine çekti. Büyük beğeni kazanan hava durumu ise programa renk kattı. İzleyiciler, pilates eğitmeni Tuğçe İrtem'in sıra dışı sunumuyla Türkiye'nin en eğlenceli hava durumunu izledi. Yurt genelinde hava sıcaklıklarını öğrenirken eğleneceğiniz hava durumu, hafta içi her sabah 'Bu Sabah'ta sizlerle buluşacak.


TÜRKİYE GÜNDEMİNDEN ÖNEMLİ BAŞLIKLAR ELE ALINDI 

Ekranların en güvenilen ve en sevilen, deneyimli isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu, farklı anlatımı ve yorumlarıyla Türkiye'nin gündeminde yer alan başlıkları konuştu. Bayramın bitmesiyle birlikte tatilciler İstanbul'a dönerken trafik yoğunlaşmaya başladı. İstanbul trafiğinde yaşanan son durum canlı yayında ele alındı. Türkiye'de yaşanan koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte tablodaki son durum da konuşuldu.

ÖNE ÇIKANLAR