Doç. Dr. Oğuz Özyaral'dan gardrop düzenine dair pratik ipuçları

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, keyifli sohbetler eşliğinde izleyicilerin merak ettiği konular cevap buldu. Programın bugün yayınlanan bölümünün konuğu herkesin ilgiyle takip ettiği Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral oldu.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, Fisun Fırat ile yemek köşesinde birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de Halk Sağlık Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral “Gardrop  düzenine dair pratik ipuçları”, “sağlıklı bir mutfak için altın kurallar”, “Hijyen Konseyi’nin açıkladığı sağlık açısından 10 kirli eşya” ile ilgili çok önemli tüyolar verdi.

 

Türkiye’nin en pirüpak programı “Titiz Misin?” 14 Aralık Pazartesi saat 17.15’te Show TV’de başlıyor! Hafta içi 5 gün, 4 yarışmacı, 3 kirletici, Titizlik Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral milyonlarca izleyici ile “Titiz Misin?”le buluşuyor.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.