Kağıt Kebabı

Pelin Karahan, Sultan Özgün Tursen ile birlikte Kağıt kebabı yapımını gösterdi.

Kağıt Kebabı Tarifi ;

Yarım kg orta yağlı dana kıyma
Yarım demet maydanoz
1 baş sarımsak
5 diş sarımsak 
1 adet kaypa biber
5 adet yeşil biber
2 çay kaşığı tuz
1 çay kaşığı kara biber
2 çay kaşığı pul biber 
1 adet soğan

Garnitür olarak;

2-3 adet domates
2-3 adet soğan
2 adet yeşil biber
İsteğe göre sunumu için; 
1-2 adet tırnak pide

Show TV ekranlarında, bir yıldız mutfağa giriyor... Artık "akşama ne pişireceğim" diye düşünmeyin! Başarılı oyunculuğuyla, güzelliğiyle, güler yüzüyle, anneliğiyle milyonların sevdiği  Pelin Karahan,  televizyon ekranlarında ilk kez mutfaktaki meziyetlerini konuşturuyor.
Sevilen oyuncu Pelin Karahan, hafta içi her gün tadı damakta kalan  lezziz tarifler için birbirinden renkli konuklarını mutfağında ağırlıyor. Her gün elinin lezzetini yöresel yemeklerle buluşturan, mutfakta şahane tatlar ortaya çıkaran hanımlarla birlikte, şehir şehir Anadolu Mutfağı evlerinize geliyor.
“O yemeği hazırlarken neden ben aynı tadı, kıvamı tutturamıyorum” diyenler... Pelin Karahan'la Nefis Tarifler tam size göre... Her yemeğin tadına tat katan önemli ipuçları ve lezzet tüyoları da Pelin Karahan'la Nefis Tarifler'de ekrana geliyor. 
Pelin Karahan, kimi zaman da birbirinden ünlü isimlerle bir yandan nefis yemekler hazırlanırken bir yandan da tadına doyulmaz sohbetler ediyor. 
İçinizi ısıtacak çorbalar, tadı damakta kalacak ana yemekler, masanızı donatacak  yöresel tatlar, bin bir çeşit tatlılar, çay saatinizde keyfinize keyif katacak pastalar, kurabiyeler, daha neler neler...