Arzu'nun hikayesi stüdyodaki herkese duygusal anlar yaşattı!

Kuaförüm Sensin'in 147. Bölümünde; Bugün duygusal anlar yaşandı, Koray ve Sevil'in modeli Arzu yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Kuaförler kendilerine verilen sürede konsepte uygun saç modellerini yetiştirmeye çalışırken, bir yandan da sohbet ediyorlardı. Laf lafı açtı konu aile ve evliliğe geldi. O anlarda model Arzu kendini tutamadı ve ağlamaya başladı. Genç yaşta ailesi tarafından istemediği biriyle evlenmeye zorlanan ve bu evlilikten kurtulmak için kaçan Arzu, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Arzu'nun hikayesi stüdyodaki herkese duygusal anlar yaşattı.

 

En doğru saçı, en doğru makyajı yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri arıyoruz! 

Bir kuaför ve bir makyözden oluşan takımların yarıştığı sıcak, eğlenceli ve rekabeti bol stüdyo yarışma programı Kuaförüm Sensin hafta içi her gün saat 12.15'te Show TV'de!

Kendine güvenen, 'En iyi saçı-makyajı ben yaparım!' diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışmaya hazırlanıyor. Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyecek kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak!