BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Gelin Evi'nde çifte birincilik!

Show TV ekranlarının beğeniyle izlenen programı “Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Seda Hanım oldu. Seda'nın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 

 

“Gelin Evi”nde bu hafta; “22 yaşındaki Gülfidan Buluz, 23 yaşındaki Kübra Bayraktar, 22 yaşındaki Seda Haşlama, 24 yaşındaki Bilge Ercanlar ve 22 yaşındaki Nazlı Doğan” yarışıyor.

 

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!

 

Haftanın finalinde Seda, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, eleştirilerde bulundu.

 

HERKESİ AĞLATTI!

 

Ev gezmesi bittikten sonra Seda’nın düğün görüntülerini izlemeye başladılar. Seda’nın evden çıkış görüntüleri ise herkesi ağlattı. Görüntülerde Seda’nın ailesinin göz yaşlarını gören herkes uzun süre kendine gelemedi.

 

BİRİNCİLİĞİ PAYLAŞTILAR!

 

Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Seda ve Kübra, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 24’er puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.

 

BÖLÜMLER
SAHNELER
FRAGMANLAR
FOTO GALERİ
SAHNELER
DAHA FAZLA GÖSTER
FRAGMANLAR