Haftanın birincisi; Tuğba!

GELİN EVİ’NDE HAFTANIN FİNALİ!
             
Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelin Evi”nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Rukiye Durgut Şallı. Rukiye’nin evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 
 
“Gelin Evi”nde bu hafta; 22 yaşındaki Begüm Baran, 23 yaşındaki Tuğba Meşeci, 33 yaşındaki Gülcan Demirci, 22 yaşındaki Tuğçe Çakıbey ve 24 yaşındaki Rukiye Durgut Şallı yarıştı. 
‘NAR ŞEKLİNDE DEKORATİF OBJE’ HEDİYE ETTİLER!
Eve gelen yarışmacılar ilk olarak hediyelerini verdi. Rukiye, kendisine gelen hediyeyi büyük dikkatle açtı. Paketinin içerisinden çıkan ‘nar şeklinde dekoratif obje’’yi gören Rukiye,  sevindiğini belirterek diğer yarışmacılara teşekkür etti.
 
BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!
 
Haftanın finalinde Rukiye, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.
 
HAFTANIN BİRİNCİSİ; TUĞBA!
 
Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Tuğba Meşeci, altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 28 puan alan Tuğba, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.

Ekranların fenomen programı Gelin Evi, gelin alma, kına geceleri, çeyizleri, düğünleri ve yemekleriyle Show TV ekranlarında sizleri bekliyor. Ege, Trakya, Karadeniz ve Anadolu’dan katılan gelinler mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya yarışıyor.