Çifte birincilik!

Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelin Evi”nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Berna Kaya. Berna’nın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 
 
“Gelin Evi”nde bu hafta; 24 yaşındaki Firdevs Berberoğlu, 25 yaşındaki Duygu Baylan Ilgan, 22 yaşındaki Zeliha Kebiroğlu Ertem, 22 yaşındaki Nur Gülşah Türk ve 21 yaşındaki Berna Kaya yarıştı.
 
BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!
 
Haftanın finalinde Berna, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.
 
HAFTANIN BİRİNCİLERİ; BERNA VE ZELİHA!
 
Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Berna ve Zeliha, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 26’şar puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.

Ekranların fenomen programı Gelin Evi, gelin alma, kına geceleri, çeyizleri, düğünleri ve yemekleriyle Show TV ekranlarında sizleri bekliyor. Ege, Trakya, Karadeniz ve Anadolu’dan katılan gelinler mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya yarışıyor.