Birinciliği paylaştılar!

“Gelin Evi”nde bu hafta; “30 yaşındaki Fidan Başaran, 23 yaşındaki Aşkın Aydoğan, 26 yaşındaki Burcu Kalbiye Mehmed Chaush, 28 yaşındaki Esma Sert ve 22 yaşındaki Melike Altınay” yarışıyor.

Haftanın finalinde Melike, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.

Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Aşkın ve Kalbiye, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 26’şar puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.

 

Ekranların fenomen programı Gelin Evi, gelin alma, kına geceleri, çeyizleri, düğünleri ve yemekleriyle Show TV ekranlarında sizleri bekliyor. Ege, Trakya, Karadeniz ve Anadolu’dan katılan gelinler mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya yarışıyor.