Gelinler arasında puan tartışması!

Damat Bayıldı 9. Bölümünde; Gelinlerin odasını ziyaret eden Onur Büyüktopçu, Yeliz Hanım ile puan tartışmasının hakkında konuştu. Gelinlerle konuşan Büyüktopçu puan verilirken bir etkilenme olup olmadığını sordu. Yeliz bu konu üzerine sesini yükseltmeye başlayınca Fatoş Hanım'da sinirlenmeye başladı başlıyor. 

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!