Güldür Güldür Show 122. Bölüm Fragmanı

iki çocuk annesi Sinem, oğlu Fikri'ye terlik atmak isterken evi polis basarsa neler olur? Sinem elindeki terliğin silah olmadığını polisler Mustafa ve İbrahim'e anlatabilecek mi? 
Aile meclisi toplantısında birikmiş paranın nereye harcanacağı karara bağlanabilecek mi? Aile reisi Bilal, eşinin ailesinin yeni bir araba almak için ikna edebilecek mi? 
Metroda oluşan arıza yüzünden mahsur kalan mahalle centilmeni İsmail, sanal alem kızı Burcu, kokan adam İbrahim, sinirli teyze Mehtap, kargo taşıyan Mustafa, kıskanç Fikri ve sevgilisi Yeter bu durumdan nasıl kurtulacak? 
Sonradan görme çift Şevket ve Sinem ile komşuları sosyetik Yeter ve İsmail gittikleri restoranda neler yaşayacaklar? iki çift arasında ne gibi farklılıklar var? 
Hepsi ve canlı yayın sürprizleri bu hafta Güldür Güldür Show'da..

7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show hız kesmeden devam ediyor. 

Yapımcılığını BKM’in üstlendiği Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosunda ; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor.