FRAGMANI İZLE

Demet Akbağ ile Çok Aramızda 6. Bölüm Fragmanı

Show TV'nin, yayınlanan ilk dört bölümünün ardından sıra dışı içeriği ile ilgi ile izlenen programı "Demet Akbağ ile Çok Aramızda"nın  altıncı bölüm tanıtımı yayınlandı. 

Tadı damaklarda kalan program, izleyicileri şaşırtmaya, adrenalin ve kahkaha dolu dakikalar yaşatmaya tüm hızıyla devam ediyor. Televizyon ekranlarına farklı bir heyecan getiren program, yeni bölümlerinde de Türkiye’nin en ünlü isimlerini akla hayale gelmeyecek senaryolarla şakalıyor! 

Bu akşam yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen "Demet Akbağ ile Çok Aramızda"da Demet Akbağ;  Hakan Altun'u konser anında, 20 kişiye pilates eğitimi veren Ebru Şallı'yı pilates anında, Hülya Koçyiğit'i özel bir röportaj verirken denizin tam ortasında, arkadaşıyla birlikte gezen Gözde Kansu'yu ise arkadaşını markette rehin alarak şakaladı. 

"Demet Akbağ ile Çok Aramızda" yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00 Show TV’de!

Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterler ile milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak geliyor! Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”, Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yapıyor!

İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı... Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı!