Güldür Güldür'e sevgi seli!

Güncelleme : 22 Mayıs 2018 Salı, 10:42:03

Milyonları Show TV ekranında buluşturan ‘Güldür Güldür Show’, Türkiye turnesinde!

Güldür Güldür'e sevgi seli!
1 | 8

Show TV’nin fenomen mizah programı ‘Güldür Güldür Show’un 10 gün sürecek Türkiye turnesi, Adana’da başladı. Ardından Gaziantep’e geçen ekip, her 2 şehirde de açık hava sahnelerini hınca hınç doldurarak 4000’er kişiyi doyasıya güldürdü.

Güldür Güldür'e sevgi seli!
2 | 8

Adana’daki oyuna kahkahaların yanı sıra Mehmet adında bir seyircinin evlenme teklifi damgasını vurdu. 16 yıllık eşi Elif Hanım’la hayatını, evlenme teklifinde bulunmadan birleştiren Mehmet Bey, bu eksiği, evlilik yıldönümlerine denk gelen oyunda, binlerce kişinin önünde tamamladı ve büyük alkış aldı.

Güldür Güldür'e sevgi seli!
3 | 8

‘Güldür Güldür Show’ ekibi gittikleri şehirleri gezmeyi de ihmal etmedi. Sokağa çıkarak hayranlarıyla kucaklaşan ve bol bol fotoğraf çektiren oyuncular, esnafla sohbet edip alışveriş de yaptı. Alper Kul, Adana’da doğum günü olan Onur Atilla’ya kehribar tespih aldı.

Güldür Güldür'e sevgi seli!
4 | 8

Adana’daki oyunun ardından kuliste, Onur Atilla’ya sürpriz doğum günü kutlaması da yapıldı. Atilla, bir sürpriz de ertesi gün Gaziantep’te yaşadı. Hamile olan eşini karşısında görünce çok duygulanan Atilla, şehri eşiyle birlikte gezdi.

Güldür Güldür'e sevgi seli!
5 | 8

Yaşlı bir hayranı Ali Sunal’a “Baban çok iyi bir insandı. Tüm Türkiye onu severdi, hâlâ da sever. Allah mekânını cennet etsin” dedi. Çok duygulanan Sunal’ın gözleri doldu.

Güldür Güldür'e sevgi seli!
6 | 8

Halkın sevgi seli nedeniyle, çarşıda 100 metrelik mesafeyi 1.5 saatte yürüyebilen Onur Buldu, kendisine ulaşamadığını öğrendiği yürüme engelli bir vatandaşın yanına giderek onunla fotoğraf çektirdi.

Güldür Güldür'e sevgi seli!
7 | 8

‘Güldür Güldür Show’ ekibi, birbirinden güzel skeçlerle Adana ve Gaziantep’teki seyircilerini kahkahalara boğdu.

Güldür Güldür'e sevgi seli!
8 | 8

Gaziantep’te kaldıkları tarihi otelin merdivenlerini ‘Asmalı Konak’ın merdivenlerine benzeten ‘Güldür Güldür Show’ ekibi, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. ‘Güldür Güldür Show’ ekibi, 22-23 Mayıs’ta İzmir Açıkhava’da, 25-26 Mayıs’taysa Ankara Congresium’da seyirci karşısına çıkacak.

HT Magazin

SIRADAKİ HABER