BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Tadı damakta kalan “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” yoğun istek üzerine yeniden sadece 6 bölüm çekildi!

Bu akşam 20:45’te birbirinden ünlü isimlerin, şaşkına döndüğü, eğlencenin tavan yaptığı şakalar Show TV’de ekranda olacak!

İşte ilk bölümünün şakazedeleri: Çağla Şikel, Emre Kınay, Kibariye ve Gonca Vuslateri!

Çağla Şikel bir görüşme için gittiği reklam ajansında kendini ebelik yaparken buluyor! Toplantı sırasında doğum sancıları sıklaşan ve doğumu başlayan bir kadın etraftaki tek kadın olan Çağla Şikel’in elini bırakmamasını isteyince, Şikel, ne yapacağını şaşırıyor!

Ünlü oyuncu Emre Kınay ise kendisine ait Duru Tiyatro’nun bir şikayet yüzünden kapatılması gerektiğini öğreniyor. Evrim Alasya, Çiçek Dilligil ve Zuhal Yalçın’ın işbirliğiyle yapılan şakada, Kınay manasız bir kapatma cezasının ortasında kimseye laf anlatamazken, soğut terler döküyor!

Boğaz turu yaparak bir röportaj vereceğini zanneden Kibariye’nin İstanbul Boğazı’nın ortasında başına gelmeyen kalmıyor.

Gonca Vuslateri ise bir sahne gösterisine konuk oluyor! Ancak “Çok Aramızda” ekibinin şakası nedeniyle sahnede işler biraz çığırından çıkıyor! Taa ki, sahneye Demet Akbağ gelene dek!

Havada karada suda, akla gelmeyecek şaka senaryolarıyla sezona hızlı ve eğlenceli bir giriş yapacak “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” Bu akşam, 20:45’te Show TV ekranlarında!