FRAGMANI İZLE
Sibel Can ile unutulmaz bir yılbaşı gecesine hazır olun!

Sibel Can ile unutulmaz bir yılbaşı gecesine hazır olun!

“Sibel Can ile Yılbaşı Özel”, yarın akşam saat 22.00’de Show TV’de!

Show TV“Sibel Can ile Yılbaşı Özel” programıyla geliyor. 2015’in son saatlerinde Show TVmuhteşem eğlence dolu özel bir geceye ev sahipliği yapacak.

 

Senenin son gününe özel olarak Yusuf Çim’in sunumuyla hazırlanan gece de adeta eğlencenin sınırları zorlanacak. Sibel Can’ın birbirinden güzel şarkılarını seslendireceği bu özel gece, izleyicisine unutulmaz bir yılbaşı yaşatacak!

 

 

Show TV tarafından hazırlanan Sibel Can ile Yılbaşı Özel programı seyircileri ekran başına kilitleyecek. Milyonların yakından takip ettiği yıldızlar, bu muhteşem gecede seyirci karşısına çıkacak. Müzik, eğlence ve sohbetin sınırlarının zorlanacağı yılbaşı gecesinde herkes Show TVekranına kilitlenecek. 2015’in son dakikaları ise, Sibel Can ve Yusuf Çim’in geri sayımıyla son bulacak.

 

Yusuf Çim’in sunumu ile gerçekleşen “Sibel Can ile Yılbaşı Özel”de, Hakan Altun ve Musa Eroğlubirbirinden güzel şarkıları ile geceye renk katacak.

 

Bu muhteşem yılbaşı gecesinde tüm yıldızlar Show TV'de olacak! Unutulmaz bir yılbaşı gecesi için “Sibel Can ile Yılbaşı Özel”i sakın kaçırmayın.“Sibel Can ile Yılbaşı Özel”,  yarın akşam saat 22.00’de Show TV’de!

 

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?