BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Yarışma Show TV’nin Twitter hesabı ve Aziz dizisinin Instagram hesabında yapılacaktır. Yarışmayı kazanan toplam 4 kişi, seçecekleri birer arkadaşlarıyla birlikte Aziz dizisinin setini ziyaret etme hakkı kazanacaktır. Katılımcılara Aziz dizisiyle ilgili bir soru sorulacak ve katılımcılardan yarışma günü belirlenecek hashtag’i de kullanarak doğru cevabı vermeleri istenecektir. Sete gitme hakkını kazanacak dört kişi, doğru cevabı verenler arasından, aşağıda duyurulan kurala göre seçilecektir. Kazananların seçilmesinde Somera verileri esas alınacaktır.


Kampanya Show TV Twitter hesabı ve Aziz dizisinin Instagram hesabının sorusuyla başlayacaktır.

Show TV resmi Twitter hesabından yapılacak kampanya postunun altına doğru cevabı veren 100. (yüzüncü) ve 500. (beşyüzüncü) kişiler hediyeye hak kazanacaktır. Doğru cevap sayısı 500'e ulaşmaz ise, 500'e en yakın olan doğru cevap dikkate alınacaktır. Kazananların tespit edilmesinde Somera verileri esas alınacaktır.

Aziz dizisi resmi Instagram hesabından yapılacak kampanya postunun altına doğru cevabı veren 100. (yüzüncü) ve 500. (beşyüzüncü) kişiler hediyeye hak kazanacaktır. Doğru cevap sayısı 500'e ulaşmaz ise, 500'e en yakın olan doğru cevap dikkate alınacaktır. Kazananların tespit edilmesinde Somera verileri esas alınacaktır.

Twitterda yarışma günü açıklanacak hashtag ve @showtv’yi mantionlayanlar dikkate alınacaktır.

Yarışmaya Twitter ve Instagram hesaplarında, gizlilik ayarı “Herkese açık” olanlar ve 18 yaşından büyükler katılabilir.

Kazananlar açıklandıktan sonra, özel mesaj yoluyla kazanan katılımcıların iletişim bilgileri istenecektir. Kazanan katılımcıların set ziyareti organizasyonun yapılabilmesi için iletişim bilgilerini iletmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazandığı kendisine bildirilen katılımcı, mesajın gönderildiği tarihten itibaren 2 gün içerisinde iletişim bilgisini iletmek zorundadır. Aksi halde set ziyareti ödülü yedek kazanana verilecektir.

Kazanan talihlilerin set ziyaretleri, Show TV'nin belirlediği gün ve saatte İstanbul ili Beykoz ilçesinde yapılacaktır.

Katılımcı, kampanyaya katılmakla, isim, soyad, adres, telefon gibi kişisel bilgilerini paylaşmayı kabul eder. Bu bilgiler hediyelerin kazanan kişilere ulaştırılması için kullanılacaktır. Kişisel bilgiler hediyeler kazananlara ulaştırıldıktan sonra silinecektir.

Aziz dizisi set ziyareti kazananların ulaşım ve konaklamaları kendilerine ait olacaktır.

Set ziyareti esnasında COVID-19 aşı kimliği ya da PCR testi ibrazı zorunludur. Set ziyareti COVID-19 önlemlerine uygun olarak gerçekleşecektir.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez.

Kampanya ile Twitter ve Instagram sorumluluk kabul etmez. Twitter ve Instagram kullanımları mecraların kendi kullanım koşullarına tabidir.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik kapsamı dışındadır.

Katılımcılar showtv.com.tr’de yer alan kullanım koşullarına uymayı peşinen kabul eder.

AKS TELEVİZYON REKLAMCILIK VE FİLMCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kampanyayı sebep göstermeksizin sonlandırma, kampanya kurgusu ve katılım koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.