Show TV ödüle doymuyor!

Show TV ödüle doymuyor!

Güncelleme : 09 Haziran 2016 Perşembe, 14:56:15

Türkiye'nin ilk tescilli dijital dergisi Evo's Angels ve Spikerler Platformu Kırmızı Türk Haber tarafından bu yıl 4. kez düzenlenen, birçok siyasetçi ve ünlü ismin jüri koltuğunda oturduğu, "Dijital Dünyanın Enleri" ödülleri, görkemli bir törenle sahiplerini buldu

Türkiye'nin ilk tescilli dijital dergisi Evo's Angels ve Spikerler Platformu Kırmızı Türk Haber tarafından bu yıl 4. kez düzenlenen, birçok siyasetçi ve ünlü ismin jüri koltuğunda oturduğu, "Dijital Dünyanın Enleri" ödülleri, görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Türkiye'de ilk defa bir dijital yayın grubu 40 farklı kategoride enlerini seçti.

 

“Dijital Dünyanın En”leri, bir milyonun üzerinde kişinin oylama sonuçları ile belirlendi. Bu önemli gecede Show TV ve Habertürk TV’ye de ödül geldi. Show TV’de hafta içi her gün, keyifli sohbetler eşliğinde tüm merak edilenlerin yanıtlandığı “Zahide Yetiş’le”nin başarılı sunucusu Zahide Yetiş, “Yılın En İyi Kadın Program Sunucusu” ödülüne layık görüldü. Ödülünü alan Yetiş, ödül almanın çok keyifli bir duygu olduğunu, insanı kuvvetlendirdiğini ve hırslandırdığını dile getirdi. Yine Show TV’de Elif Özkul’un sunumuyla ekrana gelen, birbirinden özel haber ve röportajların ekrana geldiği Pazar Sürprizi,“Yılın En İyi Magazin Programı” ödülünü aldı. Show TV Magazin Haber Müdürü Ömür Sabuncuoğlu’nun “Kendall Jenner” röportajıyla “Yılın En İyi Röportajı” ödülünü aldığı gecede, Habertürk TV’de ekrana gelen Akşam Raporu ve Enine Boyuna programlarının başarılı sunucusu Ece Üner’e ise “Yılın En İyi Kadın Haber Spikeri” ödülü takdim edildi. Birbirinden özel isimlerin ödül aldığı gece renkli görüntülerle sona erdi.

SIRADAKİ HABER