Yuvamdaki Düşman 2. Bölüm

Yasemin gerçekleri öğrenmek için Tülin’in kapısına gelir. Ama gerçekler sandığından da ağırdır. Yasemin, Tülin’in ve Kemal’in geçmişini öğrenir… Tülin’in hayatını mahveden kadının yuvasında olduğundan habersizdir. O kadın, Yasemin’in sahip olduğu her şeyi almaya gelmiştir. Ceren yeni kimliği ile Çifthanlılardaki ilk gününe başlarken, beklenmedik bir sorun ile karşılaşır. Yasemin, Tülin’i köşke davet etmiştir. Eğer Tülin Ceren’i görürse bu sonu olacaktır. Ceren, Tülin’i engellemek için her şeyi göze alarak harekete geçer. Ceren, Tülin’den kurtulabilecek midir? Yasemin gerçekleri öğrenecek midir? 

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

 ‘Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor.  Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

  • YapımDüş Gezginleri
  • YönetmenMüge Uğurlar
  • SenaryoRüya İşçileri