Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36. Bölüm

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 36. Bölümünde; Servet’in yakayı ele vermesi tüm sırları açığa çıkarırken Songül de Yörük’ün gerçekte kim olduğunu öğrenir. Çok kırılan ve üzülen Songül’e kendini affettirmeye çalışan Sadi’ye gelen yardım eli ise küçük bir mucizeden olur. 

Derya, Mert’in çıkan test sonuçlarıyla hayatının şokunu yaşar. Mert babasının kim olduğunun cevabını almadan Derya’yla konuşmamaya karar verir. Arada kalan Gizem ise Mert ve Derya arasındaki iletişimi kurarken Asuman her zamanki gibi bu iletişimi koparmak için elinden geleni yapar.

Aylin anneannesinden öğrendikleriyle büyük bir üzüntü yaşar. Araz, Aylin’in babasını bulmak için elinden geleni yapar. En son ulaştığı adrese Aylin’le birlikte giden Araz içerde karşılaştığı manzarayla yıkılır.

Derya son ana kadar Mert’in rahatsızlığıyla ilgili elinden geleni yapsa da çabalarının boşa çıkması onu önemli bir karara iter. Servet’in mahkemesi Songül’ün geçmişle olan hesabın sonsuza dek kapanmasını sağlarken şimdi geçmiş defterler Sadi için açılacaktır.

BÖLÜMLER