Çapkın 17. Bölüm (Son Bölüm)

'ÇAPKIN' bir mahalle yaşantısını konu almaktadır.
Ana karakterimiz Çapkın'ı Okan Yalabık oynamakta ve aynı anda birden çok bayanla flört etmektedir. Çapkın zamanın çoğunu arkadaşları Toski ve Kösükle geçirir. Çapkın'ın en büyük hayali babasından kalma eski pır pır uçağı tekrar uçurabilmektir.
Toski, Kösük ve Çapkın eski bir depoda bulunan babadan kalma bu uçağı çalıştırabilmek için uğraş verirler. Uçağın bulunduğu bu depo onların buluşma noktasıdır.
Mahalle esnafı her gece bir meyhane de toplanır ve eğlenir.
Çapkın'ın başı beladan kurtulmaz, ya flört ettiği kızların abileriyle başı belaya girer, ya da flört ettiği kızlar Çapkın'ın başka bayanlarla da görüştüğünü öğrenir ve Çapkın'a ceza vermek için peşine düşerler.
Çapkın halası ile beraber yaşar. Hala Suna Pekuysal aklı pek yerinde olmayan, eski Türk filmlerinde ki karakterlerle yaşadığını düşünen, aklı ara ara yerine gelen yaşlı bir kadındır.
Çapkın meyhane de arkadaşları ile eğlenirken, başına gelen bir olaydan ötürü artık onun eskisi gibi çapkınlık yapamadığı söylenir ve Çapkın ile mahalleli bir iddiaya girer, Çapkın mahalleden geçen ilk bayanın ilgisini çekecek ve onunla flörte başlayacaktır. Mahalle esnafı gözü yolda ilk kim gelecek diye beklerken motorlu biri gelir kadın mı erkek mi diye düşünürlerken, motordan Özlem Conker iner, Çapkın onun ilgisini çekmek için kör numarası yapar, Özlem Conker'de Çapkın'ın bu durumuna üzülüp ona yardım eder, Çapkın'ın numara yaptığını anlayınca çok kızar ve gider.
Özlem Conker (Alev) çok fazla flörtü olmamış 3 kız kardeşe sahip kardeşlerine göre daha zor bir kızdır. Çapkın girdiği iddia nedeniyle Alev'i elde etmek için onun peşine düşer ve olaylar gelişir.

Çapkın son bölümü hd tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler.