Ziya, Zühtü’yü tehdit ediyor!

Nöbet’in 2. Bölümünde; Camda babasının yolunu gözleyen Şirin, Zühtü’nün geldiğini görünce önce boynuna atlıyor ama sonra çatışmanın hesabını soruyor. Zühtü içinse akşam daha bitmiyor, Şahin kapıyı açar açmaz karşısında Ziya Cevran’ın kızını karşısında görüyor. Kızının durmadan Zühtü’nün yanında çıkmasına sinirlenen Ziya Cevran ise hesap sormaya başlıyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!