Zeynep, Veli’yi köşeye sıkıştırıyor!

Çarpışma’nın 14. Bölümünde; Zeynep’i arayan Veli, Kadir’in kendisinden korksaydı baba katili olmaktan kurtulacağını söylüyor. Sakinliğini koruyan Zeynep, Veli’ye bunu nasıl yapacağını soruyor. Veli, Kadir’in Cansız’ın kimliğini öğrenince onu öldüreceğini anlatırken Zeynep’ten gelen soru üzerine yüzü düşüyor. Veli’yi tehdit etmeye başlayan Zeynep, Cansız’ı bulamasa bile Kadir'in Cansız'ın oğlu olduğunu Selim’e söyleyebileceğini ima ediyor. Veli’nin sessizliği karşısında kahkaha atan Zeynep ondan Kadir’e mesleğini geri vermesini istiyor yoksa bütün bildiklerini anlatacağını söylüyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın