Zeynep tuzağa düşüyor!

Nöbet’in 2. Bölümünde; Kadın ve çocukları alıp mekana geri dönen teröristler mekanın basıldığını anlayınca geri dönmeye karar veriyor. Mekanda adamların gelmesini bekleyen Yiğit ise kötü haberi alıyor. Teröristleri bir gölge gibi takip etmeye başlayan Zeynep adamların izini kaybediyor. Takip edildiğini anlayan teröristler Zeynep’i yakılabilmek için Şirin’i yem olarak kullanıp onu tuzağa çekiyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!