"Zeynep aç gözlerini!"

Çarpışma’nın 23. Bölümünde; Zeynep’in peşini bırakmamakta kararlı olan Cansız, Veli’ye mermi ile mesaj yolluyor. Zeynep’in öldürüleceğini anlayan Veli, Kadir’e ulaşamayınca Haydar’ı arıyor. Veli’den duydukları sonrası şok olan Haydar hemen ekibini mekana yolluyor. Kadir’e ulaşamayınca mekana gelen Veli, Cansız’ın adamını görünce hemen silahını çekiyor. Pusuya yatıp olan biteni izleyen Cansız ise Zeynep’in boşluğundan faydalanıp bıçaklıyor. Zeynep’in halini gören Kadir ise ne yapacağını şaşırıyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın