“Yürü git diyorum!”

Nöbet’in 2. Bölümünde; Yolda giderken postanenin önünde Ziya Cevran’ın adamlarını gören Kerem hemen araçtan inip yanlarına gidiyor. Burada ne iş yaptıklarını soran Kerem adamlara postaneye ya da Namık’a bir şey olursa onlardan bileceğini söyleyip buradan gitmelerini istiyor. Postaneden sonra eczaneye giden Kerem karşısında Şirin’i görünce ne yapacağını şaşırıyor. Şirin’in peşinden gitmeye başlayan Kerem yine Şirin’in ters yanıyla karşılaşıyor ama bu sefer işe Çetin’de dahil oluyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!