Yiğit, Zeynep’i kurtarabilecek mi?

Nöbet’in 2. Bölümünde; Zeynep’i de rehinelerinin arasına alan hainler başka mekana doğru yol alıyor. Çocukları ve kadınları kaçıran teröristler çocuklar huysuzlanmaya başlayınca hiç acımadan tokat atıyor. Kötü haberi alan Yiğit ise Barış Kalender ve ekibi yanına alarak adamların peşine düşüyor. Hainlerin bir kısmı çocuklar ve öğretmenle beraber kampa giderken diğer kısmı ise Şirin ve Zeynep’in başında kalıyor. Töreristlerin izini takip eden Yiğit ise silah sesini duyunca kalakalıyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!