Yiğit, Jiyan’ı öldürüyor!

Nöbet’in 3. Bölümünde; Pusuya yatan Yiğit ve ekibi en sonunda istediğini elde edip, hainleri görüyor. Hainleri patlayıcıları traktör kasasına yüklerken gören Yiğit hiç düşünmeden patlayıcılara ateş edip, hainlerin planını bozuyor. Patlama sonrası hainlerin yanına inen ekip ortamı kontrol ediyor. Jiyan’ı yaşarken bulan Yiğit, şehit askerlerin selamı olduğunu söyleyip hainin kafasına sıkıyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!