"Vermiyorum!"

Nöbet’in 4. Bölümünde; Ferit’i içerden çıkartmak için Ziya Cevran’a bir şart koşan Barış Kalender, Ziya’nın bu teklifi kabul etmesi ile Selvi’yi Namık’a istemek için evlerine gidiyor. Dünyanın en mutlu insanı olan Selvi ve Namık, Ferit’in göz hapsinden kurtulamıyor. Kahveler içilirken söze giren Barış Kalender, Selvi’yi Namık’a istiyor. Ziya Cevran ise son dakikada yine kötülüğünü yapıp Selvi’yi vermiyor. Bu işe en çok sevinen ise Ferit oluyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!