“Var mı gönlünde biri?”

Nöbet’in 3. Bölümünde; Şirin, Kerem’in verdiği notu okurken odaya Zeynep girince notu nasıl saklayacağını şaşırıyor. Şirin’e nasıl olduğunu soran Zeynep kafayı dağıtmak için konuyu değiştirip erkek arkadaşı olup olmadığını soruyor. Bu soru karşısından şaşıran Şirin, Kerem ismini duyunca bir anda şaşırıyor ve kendisine gönül eğlendirmek için baktığını söylüyor. Şirin, Kerem’in o gözle değil de daha çok âşık gibi baktığını duyunca bir anda parlıyor. Zeynep ise Şirin’in bu hallerini görünce bir şeyler olduğunu anlıyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!