“Sizin hiç babanız öldü mü?”

Çarpışma’nın 2. Bölümünde; Araba kazasından sonra Kadir’i gören Zeynep, çocukluğunu hatırlıyor. Resim yapan Zeynep, babasından eve gelirken sulu boya getirmesini yoksa ödevini bitiremeyeceğini söylüyor. Polis olan babası akşam eve geldiğinde istediğini getireceğini belirtiyor. Zeynep, akşam kapı çaldığında karşısında iki tane polis memurunu görüyor. Babasını kaybettiği için büyük üzüntü duyan Zeynep, Çocuk Esirgeme Kurumu’na götürülüyor. Orada Kadir ve Aslı ile tanışıyor.

 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın