Şirin ve çocuklar kaçırılıyor!

Nöbet’in 2. Bölümünde; Okulu kırıp çam fıstığı toplamaya giden çocuklar, öğretmenine yakalanıyor. Çocuklara ortalık karışık bir zamanda ortadan kayboldukları için kızan öğretmen, çocukların üzgün halini görünce dayanamıyor. Çocukları izleyen teröristler ise görülme korkusu yüzünden hem çocuklar ve öğretmeni hem de Şirin’i kaçırıyor. Hainlerin görmemesi sayesinde kurtulan çocukları bulan Zeynep ise çocukları Jandarmaya yollayıp hainlerin peşinden gidiyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!