Şeyma'nın kıskançlığı Kadir'i çıldırtıyor!

Gülperi’nin 1. Bölümünde; Şeyma kocasıyla müvekkili arasında bir şey olduğu düşüncesine kapılıp kıskançlık krizine giriyor. Kadir'in müvekkilini arayıp onu tehdit etmesi, kadının Kadir’i aramasıyla Şeyma'nın tehditi ortaya çıkıyor. Kadir bu durum karşısında ne yapacağını bilemez bir halde Şeyma’ya giderek hesap soruyor. Eşinin tuhaf davranışları karşısında ne yapacağını bilemez halde, tüm bu yaşadıklarını anlamlandırmaya çalışıyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında yeni sezona damga vurmaya geliyor. 

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenCem Karcı
  • SenaryoSema Ergenekon, Eylem Canpolat