“Sen kim, Selvi kim!”

Nöbet’in 3. Bölümünde; Selvi’nin bir şeyler karıştırdığından şüphelenen Ferit kardeşini takip etmeye başlıyor. Postaneye kadar takip eden Ferit, Selvi’nin kimle buluştuğunu anlamak için onu bir yalanla dışarıya çıkıyor. Selvi çıktıktan sonra postaneyi izlemeyi devem eden Ferit, Namık’ı çıkarken görünce şaşırıyor. Namık’ın peşinden koşan Ferit, kafa atıp kardeşine bir daha yaklaşmamasını söylüyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!