“Ölümün yakındır!”

Çarpışma 17. Bölümünde; Eline çiçeğini alıp Kadir’i görmeye giden Veli hastanede memurların tepkisi ile karşılaşıyor. Odaya giren Veli’yi gören Kadir çiçeğini bıraktıktan sonra gitmesini istiyor. Veli ise hala Cansız’ı isteyip istemediğini soruyor. Veli odadayken Zarif’te ziyarete geliyor. Zarif’e vurulduğundan nasıl haberini olduğunu soran Kadir, bende oradaydım cevabını alınca Zeynep’in odadan çıkmasını istiyor. Odadan çıkar çıkmaz Asiye’yi gören Zeynep, Cansız Kadir’in hayatından çıkmazsa kendinin çıkacağını söylüyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın