Oğlu Can'dan Gülperi'ye mektuplar!

Gülperi’nin 1. Bölümünde; Gülperi hapishanede çocuklarından gelecek bir haberle ayakta durmaya çalışmaktaydı. Ne görüşüne kimse geliyor ne de bayramlarda aradığı telefona cevap veriliyordu. Gülperi’nin içi yangın yeriydi. Sadece oğlu Can’ın gizlice gönderdiği mektuplar vardı. Can’ın kendisini, abisini ve ablasını anlattığı mektupları olmasa Gülperi’i yaşama tutunamazdı. İçinde hep bir umutla çocuklarına kavuşacağı o günü bekledi.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem