“O adamı bul ve cezasını ver!”

Nöbet’in 3. Bölümünde; Arazide pusuda bekleyen Yiğit’in telefonu çalıyor. Yiğit’i arayan Zeynep, durumunu bildiğini ama konuşma istediğini söylüyor. Hiçbir şey söylemesine gerek olmadığını söyleyen Zeynep içini dökmeye başlıyor. Yiğit’e kendisini sevdiğini söyleyen Zeynep tek isteğinin yanında olması olduğunu söylüyor. Gözyaşlarını tutamayan Zeynep, patlamada yaralanan askerin şehit olduğu haberini veriyor. Haberi verdikten sonra Yiğit’e istediği tek bir şey olduğunu söyleyen Zeynep, o adamı bulmasını ve cezasını vermesini istiyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!