Nöbet ekibi ilk bölümü birlikte izledi!

Pazar Sürprizi 279. Bölümünde; Necati şaşmaz açıklıyor! Polat Alemdar Nöbet dizisine dahil olacak mı? Orhan Gencebay, oğlu Gökhan'ın Nöbet'teki performansı için ne dedi? Geçtiğimiz Pazar akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Nöbet, milyonları ekran başında buluşturdu. Sınırda görev yapan Türk Jandarmasının hayalarını ele alan Nöbet, güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile seyircilerin kalbini kazandı. Dizinin ilk bölümünü oyuncular hep birlikte izledi. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!