“Bitirin hepsini kurtlarım!”

Nöbet’in 6. Bölümünde; Ahmet Paşa’ya kurulan hain pusu sonucu Erdinç Uzman şehit oluyor. Silah arkadaşlarını kaybeden Yiğit ve JÖH TİM’i bunun intikamını almak için düşmanla savaşıyor. Yoğun ateş baskınına dayanamayan Darko ve ekibi kaçıyor. Yiğit kaçan ekibin peşinden gidiyor. Sniper’ın peşinden giden Oğuz, Yiğit’in emriyle Ahmet Paşa’nın yanına gönderiliyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!