Kadir, Zarif’i sorguluyor!

Çarpışma 20. Bölümünde; Kadir evdeki yüzleşme sonrası depoya geri dönüyor. Niye erken döndüğünü soran Zarif, Kadir’den aklını bir sorunun karıştırdığını ve o sorunun cevabını almak için döndüğünü öğreniyor. Zarif’in karşısına oturan Kadir ona niye kendisini koruduğunu soruyor. Kadir’den babasının kendisini terk ettiğini duyan Zarif ona babasının şimdi çıka gelse ne yapacağını soruyor. Bu saatten sonra babasının gelmesinin kendisi için bir şey ifade etmediğini söyleyen Kadir hatta ölü olmasının kendisi için daha iyi olduğunu söylüyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın