Kadir ve Şeyma boşandı!

Gülperi’nin 15. Bölümünde;  Şeyma’nın yaptıklarına göz yumamayan Kadir boşanma davası için protokol hazırlayıp Şeyma’ya sunmuştu. Protokolü imzalayan Kadir ve Şeyma, tek celsede boşanıyor. Yaptıkları yüzünden Kadir’i kaybeden Şeyma en son yaptıkları ile kızı Artemis’i de kaybediyor. Dava sonrası salondan çıkan Şeyma gidip Artemis’e sarılsa da onu kötü bir sürpriz bekliyor. Öfkesi geçmeyen Artemis, Şeyma yerine Kadir ile kalmak istiyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem