Kadir ve Kerem oyuna geliyor!

Çarpışma’nın 8. Bölümünde; Plan yapıldığından habersiz otoparka gelen Meral karşısında Kerem’i görünce şaşırıyor. Videoyu vermemekte direnen Meral’in karşısına bu sefer Kadir çıkıyor. Videoyu zorla almak isteyen Kadir, Meral’den videoyu alıyor. Meral’in söyledikleri kafasını karıştıran Kerem, Meralin gitmesine izin vermiyor. Kadir’in videoya bakmayacağından emin olan Veli, içinde kendi olduğu videoyu Kadir’e veriyor. Kadir’e seçenek sunan Veli, Zeynep ya da annesi arasında seçim yapmasını istiyor. Veli aynı oyunu Kerem’e de kurup annesi ve Cemre asasında seçim yapmasını istiyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın