Kadir, Adem'den cevap istiyor!

Çarpışma’nın 11. Bölümünde; Adem’i etkisiz hale getiren Haydar yanına Kadir’i de alıp hastaneye gidiyor. Adem’in ameliyattan çıktığını duyan Kadir, doktorun dediklerini dinlemeyip aklındaki soruların cevabını almak için Adem’in odasına giriyor. Narkozlu haliyle konuya Meltem’i çok sevdiğini anlatarak başlayan Adem, Aslı’nın küpelerini de getirenin kendisi olduğunu söylüyor. Adem narkozun etkisindeyken Adalı’ya Cansız ismini verince, Adalı hikayenin devamını öğrenmek istese de hemşire ve Haydar onu odadan çıkarıyor. Adem’in polisin elinde olduğunu öğrenen Veli ise Demir’den onu kurtarmasını istiyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın