“Kadir Adalı ölmeye geldi!”

Çarpışma’nın 14. Bölümünde; Kadir’in takım elbiseli yakışıklı halini görüp kıskanan Zeynep, Cemre’den arabasını alıp Kadir’in peşine takılıyor. Mekanın kapısında keşif yapan Kadir arabadan indiği anda Zeynep’e yakalanıyor. Kadir’in tüm gönderme çabalarına rağmen yolundan vazgeçmeyen Zeynep direk mekânın kapısına gidiyor. Zeynep’i bir yere oturtup işine devam eden Kadir korumayı indirdikten sonra Cansız'ın emanetini almak için odaya giriyor. Bu sırada ise Cansız ve Veli olan biteni kameradan izliyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın