Jennifer’ın planı!

Nöbet’in 3. Bölümünde; Jennifer, teklifini kabul eden Ziya Cevran’ın önüne Hatay’ın haritasını açıp Hatay Cumhuriyeti’nin devlet başkanı olacağını söylüyor. Bunu duyan Ziya Cevran ise kahkaha atmaktan kendini alamıyor ama Jennifer’ın ciddi olduğunu anlayınca sakinleşiyor. Ziya Cevran’ın inanmayan hallerini gören Jennifer onu ikna edebilmek için planını açıklıyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!