Jennifer, Zilfo ile buluşuyor!

Nöbet’in 4. Bölümünde; Hatay üzerinde büyük planları olan Jennifer bu planlarına ulaşmak için Zilfo ile buluşuyor. Bu durumdan işkillenen Zilfo, Jennifer’dan konuşmasını istiyor. Jiyan’ın öldüğünü Jennifer’dan duyan Zilfo yavaş yavaş sıkıştırmaya başlıyor. Sohbet sonrası sonuca gelen Jennifer ise yardım karşılığında Hatay’daki sınırsız kaynakları paylaşmayı teklif ediyor.

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!