İçerde'nin Kudret'ini Pazar Günü Uğur Yücel'den dinleyin!

Show TV'nin Pazartesi akşamına damga vuran Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni dizisi "İçerde"de Kudret karakterine hayat veren usta oyuncu Uğur Yücel HT Pazar'a konuştu. Kadroya dahil olduğu ilk günden beri beğeni toplayan başarılı oyuncu "Kudret Sönmez Tek" karakteri ile ilgili tüm detayları Ekin Türkantos'a anlattı. 

 

Uğur Yücel "İçerde" dizisinde; Celal'in geçmişte derin bir husumet yaşadığı ve uzun yıllar sonra yeniden karşıya karşıya geldiği Kudret karakteri ile ilgili "Kudret'in korkusuz ve başka bir alemden gelişi, bir de alaycılığı hoşuma gidiyor. Kayıp gidiyor adam elimden. Seviyorum bu adamı oynamayı" dediği röportajın tamamı yarın HT Pazar'da.

 

İçerde'de Polis Akademisi'nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy)  ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.  

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiğ İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor. 

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoErtan Kurtulan, Toprak Karaoğlu