Haydar, Selim’i tehdit ediyor!

Çarpışma’nın 8. Bölümünde; Veli’nin hastane basılıp kaçırılmasına ve ekibindekilerin vurulmasına aşırı sinirlenen Haydar, Selim’in ofisini basıyor. Odaya sinirle giren Haydar, Selim’in uzattığı eli pas geçip direk lafa giriyor. Selim’e eğer adamlarının yaralanmasında bir parmağı varsa hiç düşünmeden kafasına sıkacağını söyleyen Haydar, otopsisine de girip kafasındaki mermiyi alacağını söylüyor. Selim ise tehditleri savurmaya çalışsa da Haydar üstüne gitmeye devam ediyor. Tam odadan çıkarken Kadir’in odadan çıkışını hatırlayan Haydar aynı Kadir gibi camı indirip çıkıyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın