Hasan ve Ejder yakalanıyor!

Gülperi’nin 4. Bölümünde; Kadir, Ejder’in kaçmasını önlemek için Yakup’un avukatıyla uğraşsa da onu kötü bir haber bekliyor. Ejder'in yanından Hasan'ın da yakalama kararı olduğunu öğrenen Kadir hemen yola çıkıyor. Gülperi’yi karşılarında gören Taşkın’lar büyük şaşkınlığa uğruyor. Eve girer girmez herkesten hesap soran Gülperi, bundan sonra herkesin yaptıkları için hesap vereceğini söylüyor. Taşkın’ların asıl şaşkınlığı ise Hasan ve Ejder’in kelepçelenmesi ile yaşanıyor. Hasan’ın yakalanma kararı ise Şeyma’nın başının altından çıkıyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem