Hasan, annesine dönüyor!

Gülperi’nin 6. Bölümünde; Gülperi, gözü yaşlı çanta hazırlarken çalan kapıyı açıyor. Karşısında Hasan’ı gören Gülper’i çok şaşırıyor. Evde kalacak yer olup olmadığını soran Hasan, başka gidecek yere olmadığını söylüyor. Eve giren Hasan, Gülperi’ye yaptıkları için özür diliyor. Hasan’ın bu hallerini gören Gülperi, annelerin affedeceğini söylüyor. Kafasız olduğunu söyleyen Hasan, olanları sorgulaması gerektiğini söylüyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında yeni sezona damga vurmaya geliyor. 

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenCem Karcı
  • SenaryoSema Ergenekon, Eylem Canpolat